Turika Hakkında

 

Turika olarak, turizm alanında uzun yıllar hizmet vermenin oluşturduğu bilgi, tecrübe ve deneyimle yola çıkarak, profesyonel bir yapıyla çevre turları,havalimanı transferleri ve araç kiralama alanlarında güvenilir bir şekilde en uygun ücretlerle, en iyi hizmeti sağlamak için güçlü bir oluşum yarattık.  2005 yılnda kurulan acentamız  bölgenin lider seyahat acentalarinden biri olup, kuruluşundan günümüze 1.000.000  'un üzerinde misafirimize hizmet vermiştir.

MİSYONUMUZ ;
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli değişime ve gelişime açık olmak.
Toplumsal değerlere sahip çıkmak.
Birlikte çalıştığımız partnerlerimize ve müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermek
Sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı oluşturmak ve her seviyede bunu destekleyen noktalara sahip çıkmak.
Mükemmelin ayrıntılarda saklı olduğu bilincinden yola çıkarak üstlendiğimiz her organizasyonda başlangıçtan son ana kadar geçen sürede en ufak ayrıntıya özen göstermek.zyonuna sahip olmak adına sektörde ön sıralarda yer almak için gayret ediyoruz

VİZYONUMUZ ;
Hem müşterilerimizin memnuniyeti, hem de firmamızın başarısı için birlikte çalışıyoruz. Ele aldığımız her projede, hala ilk günkü tatlı heyecanımızı yaşarken, geçmişten kazandığımız deneyimleri kullanarak, problemlere profesyonel bakış açımıza amatör ruhumuzu da ekleyerek yaklaşıyoruz. Dürüstlük ve doğruluk daima inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelir.

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir, zoru başaran, fırsatı kaynağa çeviren, her alanda örnek bir model teşkil etmek için çalışıyoruz. Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak vizyonuna sahip olmak adına sektörde ön sıralarda yer almak için gayret ediyoruz

DEĞERLERİMİZ ;
İnsana ve topluma saygı
Müşteri memnuniyeti
Dürüstlük ve güvenilirlik
Tarihi mirasımıza sahip çıkmak
Doğaya ve çevreye önem vermek
Atatürk ilke ve ınkılaplarına bağlı, ülkesini ve bayrağını seven nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak.